ВРХ:

ТОВ "Біоконтакт" пропонує наступні послуги:

1. Консультації з комп'ютерної оптимізації кормових раціонів.
2. Консультації по застосуванню поліферментних композицій в кормах.
3. Консультації з використання підкислювачів (корми, вода).
4. Складання технологічних схем дезінфекції тваринницьких приміщень, пташників, розрахунок затрат на дезинфекцію.
5. Навчання Вашого персоналу правилам проведення дезінфекції, практичні заняття з використання апаратів високого тиску, генераторів гарячого і холодного туману.
6. Оптимізація використання підкислювачів в залежності від якості води клієнта шляхом підкислення води і визначення кислотно-зв'язуючої здатності корму.
7. Консультативна допомога з виїздом до клієнта при залученні незалежних експертів.
8. Тестування термостабільності та сумісності ферментів на підприємстві замовника.


ВРХ:


Покращення стану ВРХ у періоди росту, лактації, а також профілактичне лікування з метою запобігання різноманітних захворювань (наприклад, кетозів) є основним фактором, за рахунок якого досягаються високі показники продуктивності фермерських господарств. Поліпшення конверсії корму, зміцнення імунітету, якісне засвоєння різноманітних вітамінів твариною - головний чинник успіху при розведенні та утриманні ВРХ. Саме тому необхідно застосовувати сучасні препарати, які розраховані на досягання максимального ефекту за доступними цінами. А грамотне застосування дозволяє підвищити ефективність застосування комбікорму, підвищити імунітет підростаючих телят, закласти їх правильний розвиток.
Продукція ПП "Кронос-Агро" відповідає високим стандартам якості, і довела свою ефективність. Ми є українським виробником з великим досвідом роботи, а наші препарати адаптовані до нагальних потреб українських господарств.
Ферменти та кормові добавки біокаталізаторні:
Низька конверсія корму? Кетоз? Є вихід - спробуй ПКБ!
ПКБ (Препарати Кормові Біокаталізаторні) - для додавання до раціонів з високим вмістом клітковини, кукурудзи, сої, для поповнення енергії у раціонах лактуючих корів, підвищення вмісту жиру у молоці, скорочення сервіс-періодів, активації процессів метаболізму, підтримання балансу катіонів та аніонів, для профілактики кетозів.
Пробіотики, імуномодулятори:
Низький імунітет? Погана збереженість поголів'я? Застосовуй імуномодулятори!
Препарати "ІМУНОБАКТЕРИН D", "ІМУНОБАКТЕРИН L" та "МУЛЬТИБАКТЕРИН" використовуються для зміцнення імунітету, підвищення збереженості поголів'я, поліпшення мікрофлори кишечника, покращення конверсії корму. Виникли запальні процесси у статевих органах тварин? Вагінальні супозиторії "СУПОЗИТ ПЛЮС" вирішать проблему!
Використовуються для зміцнення імунітету тварин, лікування та профілактики ендометриту, маститу та покращення ефективності штучного осіменіння свиней та корів, для відновлення мікрофлори після антибіотикотерапії.
Хелатні мікроелементи:
Теля погано засвоює вітаміни? Наявний дефіцит мікроелементів? Хелатні комплекси мікроелементів стануть у нагоді!
Хелатні комплекси мікроелементів застосовуються в якості джерела різноманітних мікроелементів. Кожний мікроелемент має притаманну лише йому дію, і застосовується для певних цілей. Наприклад, магній бере участь у реакціях понад 300 ферментів, кобальт підвищує статеву активність, марганець відіграє значну роль при побудові сполучної тканини та обміні холестерину. Завдяки грамотному підбору мікроелементів теля росте здоровим та сильним.