Свині:

ТОВ "Біоконтакт" пропонує наступні послуги:

1. Консультації з комп'ютерної оптимізації кормових раціонів.
2. Консультації по застосуванню поліферментних композицій в кормах.
3. Консультації з використання підкислювачів (корми, вода).
4. Складання технологічних схем дезінфекції тваринницьких приміщень, пташників, розрахунок затрат на дезинфекцію.
5. Навчання Вашого персоналу правилам проведення дезінфекції, практичні заняття з використання апаратів високого тиску, генераторів гарячого і холодного туману.
6. Оптимізація використання підкислювачів в залежності від якості води клієнта шляхом підкислення води і визначення кислотно-зв'язуючої здатності корму.
7. Консультативна допомога з виїздом до клієнта при залученні незалежних експертів.
8. Тестування термостабільності та сумісності ферментів на підприємстві замовника.


Свині:


Свинарство на сьогодні - це перспективна галузь, де за умови вмілого застосування кормів є можливість отримати дуже гарний результат. Якісне вирощування поросят, свиноматок та свиней на відгодівлі неможливо уявити без вживання препаратів, які розраховані саме на відповідні вікові та морфологічні группи, і які забезпечують максимальний еффект.
Ферменти та кормові добавки біокаталізаторні:
Покращення конверсії корму, поліпшення продуктивності - цілком реально! Використовуй ПКБ! ПКБ (Препарати кормові біокаталізаторні) - для додавання до раціонів з високим вмістом клітковини, кукурудзи та сої, розщеплення клітковини, антипоживних НПС, крохмалю, фітатів.
Пробіотики, імуномодулятори:
Низький імунітет? Погана збереженість поголів'я? Застосовуй імуномодулятори!
Препарати "ІМУНОБАКТЕРИН D", "ІМУНОБАКТЕРИН L" та "МУЛЬТИБАКТЕРИН" використовуються для зміцнення імунітету, підвищення збереженості поголів'я, поліпшення мікрофлори кишечника, покращення конверсії корму. Використовуються для зміцнення імунітету тварин, лікування та профілактики ендометриту, маститу та покращення ефективності штучного осіменіння свиней та корів, для відновлення мікрофлори після антибіотикотерапії.
Підкислювачі:
Зниження рівня pH, пригнічення умовно-патогенної мікрофлори, підвищення продуктивності тварин, покращення конверсії корму - все це препарати групи "Кроноцид"!
Препарати знижують кислотність води та травного тракту, покращують процеси травлення, підвищують імунітет, підвищують збереження поголів'я, стимулюють рост та покращують репродуктивні функції.
Хелатні мікроелементи:
Погане засвоєння вітамінів? Наявний дефіцит мікроелементів? Хелатні комплекси мікроелементів стануть у нагоді!
Хелатні комплекси мікроелементів застосовуються в якості джерела різноманітних мікроелементів. Кожний мікроелемент має притаманну лише йому дію, і застосовується для певних цілей. Наприклад, магній бере участь у реакціях понад 300 ферментів, кобальт підвищує статеву активність, марганець відіграє значну роль при побудові сполучної тканини та обміні холестерину. Завдяки грамотному підбору мікроелементів порося росте здоровим та сильним.