Птиця:

ТОВ "Біоконтакт" пропонує наступні послуги:

1. Консультації з комп'ютерної оптимізації кормових раціонів.
2. Консультації по застосуванню поліферментних композицій в кормах.
3. Консультації з використання підкислювачів (корми, вода).
4. Складання технологічних схем дезінфекції тваринницьких приміщень, пташників, розрахунок затрат на дезинфекцію.
5. Навчання Вашого персоналу правилам проведення дезінфекції, практичні заняття з використання апаратів високого тиску, генераторів гарячого і холодного туману.
6. Оптимізація використання підкислювачів в залежності від якості води клієнта шляхом підкислення води і визначення кислотно-зв'язуючої здатності корму.
7. Консультативна допомога з виїздом до клієнта при залученні незалежних експертів.
8. Тестування термостабільності та сумісності ферментів на підприємстві замовника.


Птиця:


Сучасне птахівництво неможливо уявити без застосування продукції, що відповідає найвищим вимогам якості. Зважаючи на велику чисельність поголів'я птахів на птахофабриках, навіть незначне зростання якісних показників птиці суттєво впливає на економічні показники підприємств, що спеціалізуються на птахівництві. Великий асортимент продукції ПП "Кронос Агро" дозволяє застосовувати її як для підприємств бройлерної спеціалізації, так і для інкубаторів та для підприємств-виробників яєць.
Пробіотики, імуномодулятори:
Низький імунітет? Погана збереженість поголів'я? Застосовуй імуномодулятори!
Препарати "ІМУНОБАКТЕРИН D", "ІМУНОБАКТЕРИН L" та "МУЛЬТИБАКТЕРИН" використовуються для зміцнення імунітету, підвищення збереженості поголів'я, поліпшення мікрофлори кишечника, покращення конверсії корму, підвищення несучості у курей-несучок, продуктивність бройлерів.
Ферменти та кормові добавки біокаталізаторні:
Покращення конверсії корму, поліпшення продуктивності - цілком реально! Використовуй ПКБ! ПКБ (Препарати кормові біокаталізаторні) - для додавання до раціонів з високим вмістом клітковини, кукурудзи та сої, розщеплення клітковини, антипоживних НПС, крохмалю, фітатів.
Підкислювачі:
Зниження рівня pH, пригнічення умовно-патогенної мікрофлори, покращення конверсії корму, зниження ризику падіжу птиці внаслідок розриву аорти, балансування кальцію та фосфору - все це препарати групи "Кроноцид"!
Препарати знижують кислотність води та травного тракту, покращують процеси травлення, підвищують імунітет, підвищують збереження поголів'я, стимулюють рост та покращують репродуктивні функції.
Хелатні мікроелементи:
Погане засвоєння вітамінів? Наявний дефіцит мікроелементів? Хелатні комплекси мікроелементів стануть у нагоді! Хелатні комплекси мікроелементів застосовуються в якості джерела різноманітних мікроелементів. Кожний мікроелемент має притаманну лише йому дію, і застосовується для певних цілей. Наприклад, магній бере участь у реакціях понад 300 ферментів і необхідний в період інтенсивного росту птиці, кобальт підвищує несучість курей-несучок;марганець показаний при зниженій несучості курей, крихкості яєчної шкаралупи, відіграє значну роль при побудові сполучної тканини та обміні холестерину; від балансу кальцію та фосфору залежить міцність шкаралупи яйця та нормальний розвиток скелету птиці. Завдяки грамотному підбору мікроелементів порося бройлер досягає високих показників продуктивності.