Миття, дезінфекція:

ТОВ "Біоконтакт" пропонує наступні послуги:

1. Консультації з комп'ютерної оптимізації кормових раціонів.
2. Консультації по застосуванню поліферментних композицій в кормах.
3. Консультації з використання підкислювачів (корми, вода).
4. Складання технологічних схем дезінфекції тваринницьких приміщень, пташників, розрахунок затрат на дезинфекцію.
5. Навчання Вашого персоналу правилам проведення дезінфекції, практичні заняття з використання апаратів високого тиску, генераторів гарячого і холодного туману.
6. Оптимізація використання підкислювачів в залежності від якості води клієнта шляхом підкислення води і визначення кислотно-зв'язуючої здатності корму.
7. Консультативна допомога з виїздом до клієнта при залученні незалежних експертів.
8. Тестування термостабільності та сумісності ферментів на підприємстві замовника.


Миття, дезінфекція:


Серед різноманіття пропозицій по миючим та дезінфікуючим засобам іноді буває доволі важко розібратись, якому продукту надати перевагу.
Таким чином, питання мийки та дезінфекції є індивідуальним для кожного господарства, і ефективне вирішення цього питання дозволяє попередити розповсюдження збудників інфекційних хвороб та поширення інфекції поміж тваринами та людьми.
ПП "Кронос Агро" виробляє продукцію, що поділяється на дві группи - дезінфікуючі засоби та миючі засоби.
ДЕЗІНФІКУЮЧІ ЗАСОБИ:
Препарати "БІОКОНТАКТ" та "БІОКОНТАКТ ПЛЮС" застосовуються для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, інкубаторів, інкубаційних і вивідних шаф, поверхонь шкарлупи інкубаційних яєць, забійних та м’ясопереробних цехів, транспортних засобів, заправки дезбар’єрів, дезінфекційних килимків та інших об’єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду.

Препарат "ЙОДЕЗОЛЬ" застосовується для проведення профілактичної та вимушеної аерозольної дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, об’єктів та обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, а також для санації дихальних шляхів тварин та птиці.

Препарат "БІОЛЮФТ" - це швидкодіючий дезінфектант на основі активного кисню. Застосовується для проведення профілактичної, вимушеної вологої та аерозольної дезінфекції приміщень та обладнання харчової та переробної промисловості, побутових та житлових приміщень, забійних цехів, транспорту, об’єктів та обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, тваринницьких та птахівничих приміщень, систем водопостачання та випоювання, для заправки дезбар’єрів та дезкилимків, для обробки інкубаційних яєць, дезінфекції у присутності тварин та птиці.

Суха суміш для побілки "БІОЦИДІН" застосовується для надання бактерицидних властивостей поверхням, які підлягають побілки або обробці, а також для додавання у побілку.
ТЕХНІЧНІ МИЮЧІ ЗАСОБИ:
Препарати групи "САНТАНА" застосовуються в харчовій та переробній промисловості. Вони можуть бути пінними, непінними, застосовуватись для СІП миття. Детальніше з технічними миючими засобами групи "САНТАНА" можна ознайомитись за наступними посиланнями:


Препарат "БІОШАУМ" є ефективним миючим засобом, що не містить хлор. Знищує білкові та жирові забруднення з поверхонь та технологічного обладнання, бруд. Має відмінні піноутворюючі властивості. Завдяки наявності четвертинних амонієвих сполук та полігексаметиленгуанідину проявляє дезінфікуючу дію проти бактерій, вірусів та грибів. Після мийки поверхонь залишається бактерицидний шар, який обумовлює пролонговану бактерицидну дію. В робочих концентраціях препарат нешкідливий для людей та тварин, не викликає корозію обладнання, безпечний для навколишнього середовища. Засіб мийний технічний "Біошаум" використовують для мийки поверхонь обладнання харчових цехів, закладів громадського харчування, торгівлі, обладнання для молочного виробництва, забійних цехів, тари, ветеринарних об’єктів (пташників, свинарників), для мийки тварин.

Препарати групи "АКВАКЛІН" видаляють іржу, сольові й органічні відкладення із внутрішньої поверхні металевих і пластикових труб. На внутрішніх поверхнях оброблених металічних труб створюють шар нерозчинних з'єднань заліза, що запобігають подальшому іржавінню труб. Мають бактерицидну, віруцидну, спороцидну, антипротозойну та фунгіцидну дію. За рахунок видалення забруднень, відновлюється внутрішній робочий діаметр труб та подовжується термін експлуатації систем водопостачання. Також препарати "АКВАКЛІН" використовуються в харчовій та переробній промисловості для внутрішньої та зовнішньої дезінфекції поверхонь, що можуть мати контакт з харчовими продуктами.