Про компанію

Компанія була створена в 2000 році під назвою "Biochem Ltd", які філія німецької компанії Biochem. На початкових етапах діяльність була пов'язана з дослідженням економічного ефекту та продажами сировини для фармацевтичних підприємств України ("Дарниця", "БХФЗ", "ФАРМАК", "КРАСНАЯ ЗВЕЗДА", "ЗДОРОВ'Я", "Київський вітамінний завод" тощо).

В 2003 році було прийняте рішення про зміну цільової аудиторії на сектор сільського господарства. На той час компанія реалізовувала продукцію зарубіжних компаній "Danisco", "Christian Hansen" тощо. Паралельно було створено підрозділ "Біохем Озера", який виробляв та експортував підкислювачі, кормові добавки до країн Європи, Ближнього Сходу та РФ, а також займався розробкою та виробництвом нових ветеринарних препаратів, засобів дезінфекції і санації.
Ми з гордістю можемо стверджувати, що були першою компанією в Україні, яка почала використовувати в рецептурі підкислювачі та ферменти. Широке використання підкислювачів та ферментів в сучасному українському тваринництві - прямий доказ того, що наші дослідження і розробки знаходяться на вірному шляху і є корисними та економічно еффективними для тваринницького сектору сільського господарства України. 

Тривалий час компанія займалася власними науковими розробками та дослідженнями, що дало змогу в 2006 році відокремити від материнської структури Biochem частину виробничих потужностей, створивши ПП "Кронос Агро"
ПП "Кронос Агро" почало виробництво власної лінійки інноваційних продуктів - підкислювачів торгової марки "Кроноцид", імуномодуляторів "Імунобактерин" та "Мультибактерін", кормових біокаталізаторів "ПКБ", засобів санації і дезінфекції "Біоконтакт", "Сантана", "Акваклін", тощо.

У 2011 році відбулася знакова подія - ТОВ "Біохем ЛТД" відокремилося від материнської структури, і розпочало самостійну діяльність як ТОВ "Біоконтакт". Тривала і успішна співпраця з ПП "Кронос Агро"  дозволяє нам бути українськими розробниками та виробниками інноваційної продукції з сучасними виробничими потужностями, сертифікованою лабораторією контролю якості тощо. Ми маємо значний досвід співпраці звеликими тваринницькими комплексами України, які вирощують бройлерів, курей-несучок, свиней та ВРХ, а також співпрацюємо з крупними комбікормовими заводами, продукція яких гарно зарекомендувала себе на українському ринку.

На даний момент ТОВ "Біоконтакт" займається наступними напрямками діяльності:
1) Наукова розробка інноваційної продукції для сільськогосподарських підприємств України, яка є якісною, економічно вигідною, і здатна ефективно конкурувати з аналогічними світовими продуктами.
2) Реалізація, наукова підтримка та консультаційна допомога по продукції ПП "Кронос Агро"
3) Участь в наукових конференціях, семінарах тощо з метою інформування учасників про сучасні тенденції розвитку тваринництва та підвищення ефективності ведення бізнесу сільськогосподарських підприємств.