ЛІНІЯ ДЕЗІНФЕКТАНТІВ ТА МИЮЧИХ ЗАСОБІВ

Однією з найважливіших задач, які доводиться щоденно вирішувати ветеринарному лікарю тваринницього або ж птахівницького господарства є забезпечення збереження поголів'я.
В свою чергу, при вирішенні цієї задачі надзвичайно важливою є дезінфекція приміщень, обладнання, повітря і утримання належного санітарного стану в господарстві.
Саме для вирішення цих проблем наше підприємство може запропонувати Вам ефективні і недорогі препарати власного виробництва. На стадії розробки і наукових досліджень нами були враховані побажання і специфічні умови наших вітчизняних господарств. Тобто, наші препарати - відповідь на запити наших клієнтів, і ми продовжуємо розробку нових препаратів, ідучи назустріч нашим клієнтам - ветлікарям, враховуємо їх поради та побажання щодо умов утримання тварин та птиці.
Це вигідно відрізняє нашу продукцію від імпортованих дезінфекційних препаратів, які розроблялись для закордонних специфічних умов утримання тварин.
Окрім того, лінійка наших препаратів побудована на таких засадах:
- максимальне зниження вірогідності утворення резистентних форм патогенних мікроорганізмів (загалом використовується 16 діючих речовин)
- забезпечення пролонгованої бактерицидної і фунгіцидної дії після обробки поверхонь. Для цього застосовуються діючі речовини, які залишаються після обробки на поверхнях до 3-х місяців.
- максимальне перекриття джерел контамінації тварин. Для цього ми пропонуємо нашим клієнтам препарати для дезінфекції поверхонь, обладнання, території, що прилягає до тваринницьких та птахівничих комплексів, повітря, водогонів, вентиляційних коробів, води, шкіри тварин, транспорту, ліній кормовиробництва тощо.
- безпека для людей і тварин. Більшість наших препаратів можна використовувати в присутності тварин та птиці
- забезпечення ефективної дії при використанні холодної води. Всі наші препарати не потребують використання гарячої води для використання робочих розчинів.

ДЕЗІНФЕКТАНТИ

Біобезпека є одним з ключових питань нормального функціонування і розвитку будь-якого сільськогосподарського підприємства. На сьогоднішній день головні фактори - це якісна, швидка і недорога дезінфекція. Вони виражаються в такому показнику як вартість обробки 1м2 та 1м3 для пінних та аерозольних дезінфектантів відповідно. Спеціалістами ТОВ «Біоконтакт» та ПП «Кронос Агро» було розроблено серію сильних різнотипних дезінфектантів широкого спектру дії, які проявляють антимікробну дію на грамнегативну та грампозитивну мікрофлору, проявляють віруцидну дію, антипротозойну дію проти кокцидій, фунгіцидну дію та дію проти дріжджів. 

Пропонуємо Вам ознайомитись з нашими дезінфектантами:


Біоконтакт – пінний дезінфекційний засіб на основі альдегідів. Без формальдегіду. Широкий спектр дії, використовується для проведення профілактичної, вимушеної дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, об’єктів та обладнання що підлягають ветеринарному нагляду, а також заправки дезбар’єрів та дезкилимків. 

Дозування (обробка піною): 0,2% розчин, 0,2 л/м2. (Витрати: 6 коп/м2

Дозування (зрошування): 0,2% розчин, 0,2 лм2. (Витрати: 6 коп/м2)

Дозування (аерозольна обробка): 10% розчин, 0,005 л/м3. (Витрати: 7,5 коп/м3)


 Біоконтакт Плюс – непінний дезінфекційний засіб на основі альдегідів, з формальдегідом. Широкий спектр дії, використовується для проведення профілактичної, вимушеної дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, об’єктів та обладнання що підлягають ветеринарному нагляду, а також заправки дезбар’єрів та дезкилимків.

Дозування (зрошування): 0,5% розчин, 0,2 лм2. (Витрати: 9,5 коп/м2)

Дозування (аерозольна обробка): 10% розчин, 0,001 л/м3. (Витрати: 9,5 коп/м3)

 


Йодезоль – активний дезінфектант на основі йоду. Використовується для профілактичної та вимушеної аерозольної дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, об’єктів та обладнання що підлягають ветеринарному нагляду в присутності тварин. Також використовується для санації дихальних шляхів тварин та птиці.

Дозування (аерозольна обробка): 50% водний розчин, 0,001л/м3. (Витрати: 9 коп/м3)

 


Біолюфт – швидкодіючий дезінфекційний засіб на основі пероксиду водню та молочних кислот. Розчинність у воді необмежена, помірний запах. У рекомендованих концентраціях рН розчину близький до нейтрального. Робочий розчин препарату нешкідливий до оброблюваних поверхонь, в т.ч. оцинкованого та хромованого заліза, алюмінію, пластмас, гуми, скла, оргскла, деревини. Допускається змив розчинів препарату у каналізацію. Біолюфт екологічно безпечний, не забруднює навколишнє середовище, після використання розкладаючись на кисень, воду та молочну кислоту.

Дозування (зрошування): 0,5% розчин, 0,2 л/м2. (Витрати: 7,5 коп/м2)

Дозування (аерозольна обробка): 10% розчин, 0,01 л/м3. (Витрати: 7,5 коп/м3)

Дозування (обробка транспорту): 1% розчин, 0,2 л/м2. (Витрати: 15 коп/м2)


Біоцидін – суміш для додавання у фарбу/побілку для подальшої обробки поверхонь, з активним хлором або бактерицидним полімером, в залежності від модифікації. Отриманою сумішшю покриваються дерев’яні, бетонні або цегляні стелі, стіни, інші конструктивні та технологічні (клітки, труби, повітровід води) елементи тваринницьких і птахівничих приміщень. Отримана фарба чи розчин зберігає бактерицидні властивості протягом 2-3 місяців після нанесення.

Дозування: 0,1% розчин. (Витрати: 10,6 коп/літр фарби або побілки).      


Також пропонуємо до Вашої уваги препарати виробництва НВТ "Фармакос":

Хлорантоін- дезінфекційний засібдезінфекційний засіб з миючим ефектом стабільний при зберіганні протягом 3-х років. Розчинність у воді - не менше20 г/дмЗ. Водні розчини Хлорантоіну® прозорі, безбарвні, мають слабкий запах хлору. Допускається помірна опалесценція водних розчинів Хлорантоіну®.Робочі розчини засобу мають миючі, дезінфікуючі та передстерилізаційні властивості, не ушкоджують об'єкти, виготовлені з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, порцеляни, фаянсу і поверхні медичних приладів і устаткування з лакофарбовими, гальванічними і полімерними покриттями, добре емульгують жири, видаляють білково-жирову плівку з оброблюваних поверхонь, легко з них змиваються, не залишаючи нальоту. Гомогенізують мокротиння та інші виділення.  ТЕХНІЧНІ МИЮЧІ ЗАСОБИ З ДЕЗІНФЕКЦІЙНИМ ЕФЕКТОМ

Біобезпека тваринницьких приміщень напряму залежить не тільки від якості дезінфекції, але і від якісної попередньої підготовки. Чим краще проведена мийка, тим ефективнішою буде подальша дезінфекція. Розроблені ТОВ «Біоконтакт» та ПП «Кронос Агро» технічні миючі засоби вигідно відрізняються серед різноманіття миючих засобів своїми характеристиками, а також дезінфікаційним ефектом, що покращує загальну ефективність заходів по біобезпеці на тваринницьких підприємствах, а також на підприємствах харчової та переробної промисловості.

Пропонуємо Вам ознайомитись з нашими лінійками технічних миючих засобів:


 Акваклін – засіб технічний миючий, на основі кислот, для видалення органічних та неорганічних нашарувань з труб, знищення мікроорганізмів, відновлення внутрішнього робочого діаметру труб у системах водопостачання тваринницьких та птахівничих ферм, продовження терміну експлуатації або консервації систем водопостачання тваринницьких, промислових та житлових об’єктів. Наявні модифікації для термомийки, СІП-мийки.

Дозування (очищення систем водопостачання): 2% розчин. (Витрати: 90 коп/літр в системі)

Дозування (консервація систем водопостачання): 0,05% розчин. (Витрати: 2,5 коп/літр в системі)

 


Піна Біошаум – ефективний миючий засіб, який не містить хлору, і може застосовуватись у присутності тварин. Має відмінні піноутворювальні властивості, проявляє дезінфікуючу дію проти бактерій, вірусів та грибів. Після мийки поверхонь або тварин залишається бактерицидний шар, який зумовлює пролонговану бактерицидну дію. В робочих концентраціях не потребує змивання.

Дозування (мийка піною, ручна, машинна мийка): 1-3% розчин, 0,2 л/м2. (Витрати: 22-66 коп/м2)

Дозування (мийка тварин піною): 0,5-1% розчин, 0,2л/м2. (Витрати: 11-22 коп/м2)

 


Сантана – ефективний лужний пінний миючий засіб. Видаляє білкові та жирові забруднення з поверхонь приміщень та технологічного обладнання. Завдяки виділенню активного хлору під час обробки проявляє дезінфікуючу дію проти широкого спектру мікроорганізмів, вірусів, грибів та дріжджів.

Дозування (обробка піною): 0,5-3% розчин, 0,2 л/м2. (Витрати: 4-24 коп/м2)

Дозування (ручна/машинна мийка): 0,5-3% розчин, 0,2 л/м2. (Витрати: 4,7-28 коп/м2)


Також пропонуємо до Вашої уваги препарати виробництва НВТ "Фармакос":

Біомой - багатокомпонентний, поліфункціональний, біоактивний миючий засіб з дезінфікуючим ефектом (ТУ У 22902465.005-96). Рекомендований Міністерством здоров'я України та затверджений до застосування Головним державним санітарним лікарем України. Препарат являє собою порошок, світлих тонів (допускається присутність забарвлених включень ензимів). Добре розчиняється у воді (розчинність не меньше 30 г/дм3); робочі розчиниБіомою ® безбарвні, не ушкоджують оброблювані вироби і володіють вираженими емульгуючими і миючими властивостями, легко видаляють білково-жирову плівку, добре змиваються, не залишаючи нальоту на оброблюваних поверхнях. Не сумісний з катіонами поверхнево-активних речовин.

Вімол - технічний миючий засіб (ТУ У 22902465.009-99) призначений для санітарної обробки технологічного обладнання, комунікацій, інвентарю і тари на підприємствах молочної промисловості, а також доїльної техніки. Обладнання, апаратура, інвентар, молокопроводи, тара повинні щодня після закінчення кожного технологічного циклу піддаватися ретельному миттю та дезінфекції. Обладнання, яке не використовується після миття і дезінфекції більше 6 годин, повторно дезінфікується перед початком роботи. Санітарну обробку резервуарів для виробництва і зберігання молочних продуктів, слід проводити після кожного їх спорожнювання.