ФЕРМЕНТНІ СУМІШІ ТА БІОКАТАЛІЗАТОРИ


Ще 20 років тому тема застосування ферментів для кращого перетравлення кормів обговорювалась лише у вузькоспеціалізованих наукових колах. На сьогоднішній день важко уявити жодне сучасне господарство, яке б не знало про необхідність застосування ферментів в комбікормах. 

Ферменти у тваринництві - це складні білкові комплекси, які значно пришвидшують хімічні реакції розкладання корму на поживні для організму тварини корисні компоненти. Кожен фермент розкладає лише певний субстрат, тому для комплексного корму повинна бути підібрана відповідна суміш ферментів. Частина з ферментів виробляється організмом тварини. Але дуже часто трапляється так, що власних ферментів тварини буває недостатньо, або ж деякі ферменти в організмі тварини не виробляються взагалі. Саме тому для покращення перетравлення корму, та зниження кількості відходів потрібно додавати необхідну кількість відповідних ферментів в корм. 

Нами було розроблено лінійку Препаратів Кормових Біокаталізаторних (ПКБ). В складі ПКБ присутні NSP-ферменти, амілаза, фітаза, протеаза. ПКБ використовуються для кращого перетравлення твариною кормів та комбікормів, зниження кількості відходів життєдіяльності, профілактики захворювань, пов'язаних з розвитком гнилісних процесів в кишківнику тварини (внаслідок підвищеної в'язкості хімуса). До складу ПКБ також входять активатори обмінних реакцій, іммуномодулятори, антигіпоксанти, гепатопротектори.

Пропонуємо Вам ознайомитися з лінійкою препаратів ПКБ:

ПКБ

Містить в своєму складі амілазу, протеазу, фітазу. Ідеально підходить для додавання у корми з високим вмістом клітковини, кукурудзи та сої. Додавання ПКБ в комбікорм дозволяє зменшити кількість введеного в раціон фосфору та кальцію.

ПКБ з активаторами

Містить в своєму складі підвищену кількість протеази та амілази, а також активатори обмінних реакцій. Використовується для додавання в комбікорм з високою кількістю клітковини.

ПКБ повноферментний з активаторами

Містить в своєму складі амілазу, протеазу, фітазу, а також активатори обмінних реакцій. Використовується для комбікормів з високим вмістом клітковини, сої, соняшникова жмиху, шроту.

ПКБ-енергетичний

Містить в своєму складі сухий пропіленгліколь (65%), гепатопротектори, протеазу, фітазу. Використовується для поповнення енергії, профілактики кетозних захворювань у корів, свиней. Дозволяє суттєво скоротити сервіс-періоди, підвищити жирність молока.

ПКБ-фітаза

Використовується для додавання в раціони з підвищеним вмістом соняшника, висівок, некрахмалістих полісахаридів (НПС).


Які саме ферменти, для якого корму і в якій кількості застосовувати? Це непросте і дуже цікаве питання, знайти відповідь на яке допоможуть наші спеціалісти.