ПРОБІОТИЧНІ ІМУНОМОДУЛЯТОРИ, АНТИСТРЕССОРИ


Пробіотики - це мікроорганізми всередині кишківника (а у корів - кишківника та рубця), вплив яких є корисним для функціонування та життєдіяльності організму тварини. Перші дослідження застосування молочно-кислих лактобактерій були проведені ще російським вченим Мечніковим у 1908 році. З того часу було науково обгрунтоване положення, що діяльність деяких бактерій є корисною для правильного функціонування людей та тварин, які їх приймають. Числені дослідження, проведені у світі з того часу, дозволили виділити ряд мікроорганізмів-пробіотиків. Особливо актуальним це питання стало для сільськогосподарського сектору, коли виявилось, що дія пробіотиків є комплексною, і вони є чудовими іммуномодуляторами та антистрессорами. У зв'язку із обгрунтованою забороною застосування антибіотиків все більшою кількістю держав, вживання пробіотиків з профілактичною метою та після інтенсивної антибіотикотерапії є тим питанням, на яке сьогодні потрібно звертати увагу. 

В результаті тривалих наукових розробок компанією було розроблено лінійку пробіотичних препаратів "ІМУНОБАКТЕРИН" та "МУЛЬТИБАКТЕРИН". Спорові бактерії, які входять до складу препаратів серії "Імунобактерин", витримують високі температури, а це дозволяє додавати їх в процесі виготовлення комбікормів. Ефективність препаратів неодноразово була підтверджена саме на практиці. 

Пропонуємо Вам ознайомитись з лінійкою наших препаратів-пробіотиків:


Імунобактерин-D (порошок)

Використовується для витіснення патогенної та умовно-патогенної мікрофлори кишечника. Паралельно з цим, пробіотичні  бактерії виробляють ряд ферментів, що сприяє кращому перетравленню корма.

Імунобактерин-D (водорозчинний)

Містить спорові пробіотичні бактерії. Дозволяє зберігати препарат в сухому стані, і додавати в воду при випоюванні.

Імунобактерин-L (рідина)

Містить спорові пробіотичні бактерії. Дозволяє додавати препарат при виготовлені рідких сумішей, а також використовувати його при випоюванні.

Мультибактерин (рідина)

Містить пробіотичні лактобактерії, які вкрай необхідні молодим тваринам, які нещодавно відлучені, а також телятам, рубець яких ще не сформувався.

Супозит плюс

Вагінальні супозиторії (свічки). Використовуються для профілактики маститів, ендометритів, покращення штучного осіменіння свиней, ВРХ. Відновлюють мікрофлору після антибіотикотерапії.
Які пробіотичні препарати себе зарекомендували, для яких видів тварин, і як саме їх застосовувати? Наші спеціалісти допоможуть Вам знайти оптимальне рішення!