ТОВ "Біоконтакт" є українським виробником широкого асортименту кормових додатків для кормів в сільському господарстві та миючих і дезінфікуючих засобів. Ми пропонуємо продукцію у наступних напрямках:

Ферменти у тваринництві - це складні білкові комплекси, які значно пришвидшують хімічні реакції розкладання корму на поживні для організму тварини корисні компоненти. Дуже часто трапляється так, що власних ферментів тварини буває недостатньо, або ж деякі ферменти в організмі тварини не виробляються взагалі. Саме тому для покращення перетравлення корму, та зниження кількості відходів і потрібно додавати ферменти в корм. 
Які саме ферменти, для якого корму і в якій кількості застосовувати? Це непросте і дуже цікаве питання, знайти відповідь на яке допоможуть наші спеціалісти. Запрошуємо Вас ознайомитись з асортиментом наших ферментних преміксів за цим посиланням.

Пробіотики - це мікроорганізми всередині кишківника (а у корів - кишківника та рубця), вплив яких є корисним для функціонування та життєдіяльності організму тварини. У зв'язку із обгрунтованою забороною застосування антибіотиків все більшою кількістю держав, вживання пробіотиків з профілактичною метою та після інтенсивної антибіотикотерапії є тим питанням, на яке сьогодні потрібно звертати увагу. 
Які пробіотичні препарати себе зарекомендували, для яких видів тварин, і як саме їх застосовувати? Наші спеціалісти допоможуть Вам знайти оптимальне рішення! Запрошуємо Вас ознайомитись з асортиментом наших пробіотичних препаратів за цим посиланням.

Дія підкислювачів спрямована на зниження рН кишківника тварини. Це робиться тому, що розвиток більшості патогенних і умовно-патогенних бактерій за таких умов пригнічується, а от корисні бактерії почуваються в такому середовищі достатньо комфортно. Таким чином, відбувається комплексне природне витіснення патогенної та умовно-патогенної мікрофлори з кишківника тварини. 
Які підкислювачі найкраще себе зарекомендували для птиці, ВРХ, свиней? В яких кількостях їх додавати в корм, чи можна це робити випоюванням? А для якого віку тварин який підкислювач застосовувати, і в яких концентраціях? Наші спеціалісти проконсультують по всім питанням, які виникли у Вас. Запрошуємо Вас ознайомитись з асортиментом наших препаратів-підкислювачів за цим посиланням.

ЗАСОБИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ, ТЕХНІЧНІ МИЮЧІ ЗАСОБИ
Мийка тваринницьких приміщень та тварин посідає чи не головне місце у питанні біобезпеки будь-якого тваринницького комплексу. Спеціалістами ТОВ "Біоконтакт" розроблена і успішно застосовується лінійка технічних миючих засобів для різних цілей, яка показала гарні результати на крупних птахівничих господарствах. 
Який засіб застосовується для яких цілей? Яким методом обробляти приміщення краще? Мийка, дезінфекція - в якому порядку проводити? На ці та інші питання Ви завжди можете дізнатись відповідь, проконсультувавшись з нашими спеціалістами. Запрошуємо Вас ознайомитись з асортиментом наших технічних миючих та чистячих засобів за цим посиланням.

ХЕЛАТНІ МІКРОЕЛЕМЕНТИ
Роль мікроелементів в організмі важко переоцінити. Баланс мікроелементів напряму впливає на самопочуття птиці, її здоров'я, якість засвоєння корму, активізацію обмінних процессів. Потрібно чітко уявляти собі, до чого може призводити як дефіцит мікроелементів, так і їх передозування. І те, й інше в першу чергу впливає на продуктивність птиці та на її здоров'я, а отже - і на економічні показники підприємства. 
Які саме мікроелементи для чого застосовувати і в яких продуктах? Найкращим рішенням буде довіритись досвідченим спеціалістам в цій галузі, які проведуть необхідні розрахунки і чітко вкажуть на доцільність застосування того чи іншого мікроелементу. Запрошуємо Вас ознайомитись з асортиментом наших хелатних мікроелементів за цим посиланням.