ПРЕПАРАТИ-ПІДКИСЛЮВАЧІ


Дія підкислювачів спрямована на зниження рН кишківника тварини. Це робиться тому, що розвиток більшості патогенних і умовно-патогенних бактерій за таких умов пригнічується. А от бактерії-пробіотики почуваються в такому середовищі достатньо комфортно. Таким чином, відбувається комплексне природне витіснення патогенної та умовно-патогенної мікрофлори з кишківника тварини.

Спеціалістами ТОВ "Біоконтакт" та ПП "Кронос Агро" було розроблено лінійку підкислювачів "Кроноцид". Препарати існують на ринку України з 2006 року, і за цей час зарекомендували себе як надійні засоби, які значно перевищують аналогічні за ціною препарати сторонніх виробників за вмістом чистих кислот, відсутністю солей, комплексною дією.  Різний кислотний та мікроелементний склад препаратів лінійки "Кроноцид" дозволяє ефективно боротися з різними патогенними та умовно-патогенними мікроорганізмами. 

Запрошуємо Вас ознайомитись з нашими препаратами-підкислювачами:

Кроноцид-Д

Порошок. Мультифункціональний препарат, що виконує функцію підкислювача (доля чистих кислот = 25%), профілактує мікотоксикози, забезпечує організм тварини життєво важливими мікроелементами у легкодоступній формі, а також використовується для санації комбікормового обладнання від патогенної мікрофлори, пліснявих грибів тощо.

В 1 кг препарату міститься 45 г доступного фосфору, що дозволяє виключати з раціону 250 г трикальцій фосфату, 226 г монокальцій фосфату або 375 г дикальцій фосфату.

Рекомендується до вживання свиням, птиці.

Кроноцид-Д (концентрований)

Порошок. Мультифункціональний препарат з підвищеним вмістом мурашиної кислоти, що забезпечує більш виражені кислотні властивості (доля чистих кислот = 54,5%), бактеріцидне знезараження комбікормів, покращує засвоєння азоту, кальцію та фосфору.

Рекомендується до вживання свиням, птиці.

Кроноцид-Л

Рідина. Мультифункціональний препарат, що виконує функцію підкислювача (доля чистих кислот = 35%), забезпечує організм тварини життєво необжідними мікроелементами у легкодоступній формі. Збалансована суміш органічних і неорганічних кислот дає змогу підтримувати розвиток ендогенної мікрофлори кишечника, пригнічувати розвиток патогенної та умовно-патогенної мікрофлори. Рекомендується застосовувати бройлерам протягом всього терміну вирощування, несучкам - особливо до початку яйкекладки, поросятам - перед відлученням і протягом відгодівлі.

Кроноцид-Л (концентрований)

Рідина. Мультифункциональний препарат з підвищеним вмістом мурашиної кислоти. Забезпечує організм тварини легкодоступними життєво необхідними мікроелементами. Доля чистих кислот складає 74%. Препарат застосовується для підвищення збереженості поголів'я тварин та птиці, покращення конверсії корму.

Кроноцид-Л (лакт)

Рідина. Мультифункціональний препарат на основі збалансованої суміші ортофосфорної, лимонної, бензойної, фумарової, молочної та ін. кислот (доля чистих кислот = 25%). В склад препарату також входять пептиди та нуклеотиди, отримані за рахунок гідролізу лактобактерій. Це сприяє покращенню синтеза ферментів та нуклеїнових кислот, а також стимулює імуномодулюючу дію на організм. Препарат рекомендується застосовувати бройлерам, несучкам, поросятам, свиням.

Кроноцид-Л (Са+Р)

Рідина. Мультифункціональний препарат на основі збалансованої суміші органічних і неорганічних кислот. Є джерелом легкозасвоюваного фосфору, кальцію, цинку, марганцю, міді. Зменшує кількість випадків розриву аорти у птиці, поліпшує якість шкаралупи яєць, підвищує ефективність дії ферментів в організмі птиці. Використовується як засіб для попередження дистрофії та рахіту у птиці, покращення конверсії корму, відновлення балансу Са-Р.

 

Які підкислювачі найкраще себе зарекомендували для птиці, свиней? В яких кількостях їх додавати в корм, чи можна це робити випоюванням? А для якого віку тварин який підкислювач застосовувати, і в яких концентраціях? Наші спеціалісти проконсультують по всім питанням, які у Вас виникли.